Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Ankara Hasta Yatağı

Ankara Hasta Yatakları

Hasta Yatağı SatışlarıAlpmed Medikal Ümitköy

Hasta yatağının bulunduğumuz il olan Ankara’da satışı birkaç firma tarafından yapılmaktadır. Ankara Türkiye’nin başkentidir. Hasta karyolası Ankara satışı yapan firmalar bu ürünlerin tanıtımını daha çok internet üzerinden yapmaktadırlar. Ayrıca hasta karyolası Ankara satışı yapan firmalar katalog ile de hastanelere veya kliniklere tanıtım ve pazarlama yapmaktadırlar. Hasta yatağı Ankara sipariş konusunda en çok sipariş alan illerden biridir. Gerek hasta karyolası siparişi veren kurumların Ankara’da yoğun olarak bulunması gerekse evde kullanım konusunda Ankara en çok satışın yapıldığı iller arasındadır. Bu sebeple hasta yatağı satışı yapan firmalar Ankara’dan gelen siparişler konusunda biraz daha hassas davranıp hem şehir içine hem de şehir dışı siparişlerinde çok hızlı ve hassas olmaya çalışmaktadırlar. Ankara’dan tüm illere gönderilmek üzere sipariş alınmaktadır. Bu siparişler mümkün olabilecek en kısa zaman diliminde teslim edilmektedir. Hasta yatağı Ankara ilimizde satış yapan firmalar şehir içi siparişlerini aynı gün teslim etmektedirler. Sadece hasta yatağı değil havalı yatak satışı ve hasta yatağı kiralama da söz konusundur. Hasta yatağı imalat ve satışı olmak üzere hizmet veren pek çok firma vardır. İmalat konusunda dünya standartlarında ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Bu ürünlerin imalatında ürünler set olarak hazırlanmaktadır ve hasta yatağı satışında yatak alezi ve serum askılığı ücrete dahil olmaktadır. Ürünün nakliyesi ve kurulumu yine ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hasta karyolası Ankara satış rakamlarına bakıldığında diğer şehirlere göre oldukça fazla olduğu görülmektedir. Ayrıca hasta yatağı kiralama Ankara ilimizde oldukça uygundur.

Hasta Yatağı KiralamaAlpmed Medikal Ümitköy


Hastanede tedavisi tamamlanan hastaların evdeki tedavi sürecinde kullanılması için veya artık hastalıktan dolayı veya yaşlılıktan dolayı yatalak olan hastalarda hasta yatağı kullanılması gerekir. Eğer hasta geçici bir süre bu yatağı kullanacaksa satın almak yerine yatağın kiralanması daha uygun olur. Bu durumda yatakların belli bir süreliğine kiralandığı firmalar vardır. Bu firmalar yatakları genellikle aylık olarak kiralamaktadırlar. Hasta yatağı firmasından modeline bakıp seçtiğimiz yatağımızı eve kadar getirip montaj ve kullanımının anlatılması yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlere ekstra ücret alınmamaktadır, kiralama fiyatına dahil olmaktadır. Hasta yatağı kiralama Ankara ilimizde çok kaliteli firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar çok kısa sürede hasta yatağını getirip monte etmektedir.

HASTA YATAĞI KİRALAMA ANKARA  |  HASTA KARYOLASI ANKARA
0552 366 19 79  | 0552 665 70 06  |  0541 615 19 79   ALPMED MEDİKAL      

HASTA YATAĞI KİRALAMA ANKARA | HASTA YATAKLARI KİRALANABİLİYOR MU?
Ankara hasta yatağı kiralama hizmeti, Alpmed Medikal Ümitköy tarafından yapılmamaktadır. Alpmed Medikal Ümitköyolarak kendi servis araçlarımız ile hasta yatağı kiralama hizmetini Ankara’da gerçekleştiriyoruz. Hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde birçok hastamız uygun fiyatlara hasta yatağı kullanıp faydalanıyor olsa da, uzun süreli hasta bakım süreçleri için hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak mantıklı olmayabilir. 
Evde Hasta Bakım Sürecinde Yaşanabilecek Başlıca Zorluklar Nelerdir?
  • Hastanın sırt kısmını dikleştirmek yarı oturur pozisyona getirmek için hastanın arkasına yastık koymayı deneyebilirsiniz. Ama bir süre sonra hem hasta hem de hastaya bakan kişi zorlanacaktır.
  • Hastanın altını değiştirirken eğilerek bakım yapacağınızdan hastaya bakan kişide bel ile ilgili sağlık sorunları doğabilecektir.
  • Hastanın vücudunda yara oluşmaması için hastanın sağa ve sola döndürülmesi oldukça zor olabilir. 
  • Hasta sürekli yatıyorsa vücudunda ağrı ve yaralar oluşabilecektir. Kan dolaşımı arttırıcı hasta havalı yataklarına ihtiyaç vardır.
Temel olarak yaşanılabilecek olan hasta bakımı sorunları bu şekildedir. Bu sorunların hepsinin çözümü hasta karyolası ve havalı yatak kullanmaktan geçer. Hastalar için ilk temin edilmesi gereken ürünler kesinlikle motorlu hasta yataklarıdır. Hasta yatağı fiyatları Ankara ‘da bulunan tüm hastalarımızın bütçesine uygun olarak satıştadır.

NOT: Ankara Hasta Karyolası Servislerimiz 7/24 Ücretsiz Kurulum Hizmeti Vermektedir… Alpmed Medikal Ümitköy

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.
ANKARA HASTA YATAKLARI | TESLİMAT YERLERİ
Hasta Yatağı Bala, Hasta Yatağı Altındağ, Hasta Yatağı Çamlıdere, Hasta Yatağı Beypazarı, Hasta Yatağı Çankaya, Hasta Yatağı Ayaş, Hasta Yatağı Kalecik, Hasta Yatağı Etimesgut, Hasta Yatağı Sincan, Hasta Yatağı Gölbaşı, Hasta Yatağı Akyurt, Hasta Yatağı Çubuk, Hasta Yatağı Elmadağ, Hasta Yatağı Keçiören, Hasta Yatağı Haymana, Hasta Yatağı Kazan, Hasta Yatağı Kızılcahamam, Hasta Yatağı Nallıhan, Hasta Yatağı Mamak, Hasta Yatağı Evren, Hasta Yatağı Güdül, Hasta Yatağı Yenimahalle, Hasta Yatağı Pursaklar, Hasta Yatağı Şereflikoçhisar, Hasta Yatağı Polatlı 

Yükleniyor...